Gazeteler
Foto Galeri
Sohbet Odas
Künye
  Ankara Haber      Güncel      Siyaset      İlçelerden Haberler      Kültür & Sanat      Magazin      Spor      Teknoloji      Sağlık      Ekonomi      REKLAM   
 
Ana Sayfa > Güncel

pkk terör listesinden çıkarıldı mı?
31 Mayıs 2013
ABD Dışişleri Bakanlığı, 2012 Terör Raporu'nu yayımladı: "İran, küresel teröre verdiği desteği artırdı, El Kaide, büyük darbe aldı
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

ABD yönetimi, İran'ı küresel teröre verdiği desteği artırmakla suçladı.Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan 2012 Terör Raporu'nda İran'ın Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'daki terör olaylarına verdiği desteğin büyük oranda arttığı ifade edildi.

Raporda Bulgaristan'da İsrailli turistleri taşıyan yolcu otobüsüne düzenlenen ve 6 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan bombalı saldırı ile Hindistan, Tayland, Gürcistan ve Kenya'da önlenen saldırı girişimleri, İran'ın destek verdiği terör olaylarına örnek olarak gösterildi.

İran ve Hizbullah'ın Suriye'de kendi halkına karşı acımasız eylemlerde bulunan Beşşar Esed yönetimine destek vermeye devam ettiği de raporda vurgulandı.

EL KAİDE, BÜYÜK DARBE ALDI

El Kaide'nin Afganistan ve Pakistan'da büyük darbe aldığı ve liderlerinin hayatta kalmak için mücadele verdiği belirtilen raporda, El Kaide'ye bağlı örgütlerin otorite boşluğunda giderek daha fazla bağımsızlaştıkları, hedeflerini kendi kendilerine belirlemeye başladıkları ve ekonomik bağımsızlıklarını artırmak için fidye karşılığı adam kaçırdıkları uyarısında bulunuldu.

El Kaide'ye bağlı en tehlikeli iki örgütün bozguna uğratıldığı kaydedilen raporda, Yemen'in güneyinde 2011 yılından bu yana El Kaide'nin elinde bulunan bölgenin yeniden hükümet kontrolüne geçtiği ve Somali'de ise ordu ile Afrika Birliği gücünün El Kaide'ye bağlı Eşşabab örgütünü ülkenin güneyindeki kentlerden çıkardığı anımsatıldı.

Afrika'da yaşanan son gelişmelerin terörle mücadeleyi daha da güçleştirdiğine işaret edilen raporda, Libya'daki halk ayaklanması ile Mali'deki askeri darbenin ardından silahların teröristlerin eline geçtiği belirtildi.

Raporda, ABD'nin kendisini "daha bağımsız ve coğrafi olarak büyük bir alana yayılmış terör tehditlerine" karşı koruması gerektiğine dikkati çekildi.

TERÖR SALDIRILARININ YARIDAN FAZLASI, 3 ÜLKEDE DÜZENLENDİ

Geçen yıl 85 farklı ülkede terör saldırılarının düzenlendiği anımsatılan raporda, bu saldırılardan yarısından fazlasının (yüzde 55) sadece 3 ülkede (Pakistan, Irak ve Afganistan) düzenlendiği vurgulandı. Terör saldırılarında ölenlerin yüzde 62'sinin ve yaralananların da yüzde 65'inin bu ülkelerde yaşadığına işaret edildi.

TÜRKİYE BÖLÜMÜ

Raporun Türkiye bölümünde, ABD'nin, terörle mücadelede uzun süredir ortaklarından biri olduğu belirtilerek, ABD'nin 2012 yılında da Türkiye'nin terör örgütü pkk ile mücadelesine destek verdiği kaydedildi.

Türkiye'nin 2012 yılında önemli düzeyde iç terörist tehditlerle yüz yüze kaldığı ve bunlara güçlü karşılıklar verdiği ifade edilen raporda, Türkiye'de faaliyet gösteren en önde gelen terör örgütünün PKK olduğu hatırlatıldı ve pkk'nın Kuzey Irak ve Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki alanlarda eylemlerini düzenlediği ve genellikle Türk güvenlik güçlerini hedef aldığı belirtildi.

Raporda, Türkiye'de faaliyet gösteren diğer önde gelen terör örgütlerinin ise “DHKP-C, Marksist-Leninist gruplar ve Hizbullah” olduğu ifade edilirken, ülkede İslami Cihad Birliği üyeleri ile El Kaide destekçilerinin de görüldüğü ve Türkiye İşçi ve Köylü Kurtuluş Ordusu'nun da aktif olmamasına rağmen, Türk Hükümeti tarafından potansiyel tehdit olarak görülmeye devam ettiği bildirildi.

"2012 YILINDA 226 TERÖRİST VAKA"

Raporda, 2012 yılında terör örgütü pkk'nın eylemlerinde ülke geneline uzanmaya devam ettiği kaydedilerek, örgütün, kırsalda Türk askerlerini pusuya düşürme, asker ve polis rotası olarak bilinen yollara IED döşeme ve kırsal alanlarda güvenlik güçleri ve sivilleri hedef alan bombalar atma gibi karakteristik taktik, teknik ve prosedürleri kullandığı belirtildi.

Ankara'da bulunan NATO Terörizmle Mücadele Mükemmelliyet Merkezi'nin kasım ayına kadar 226 terörist vaka rapor ettiği, bunlardan 1 Mart'ta İstanbul'da, 5 Mart'ta Ankara'da, 25 Mayıs'ta Kayseri'de, 4 Ağustos'ta Irak sınırı yakınlarında, 9 Ağustos'ta Foça'da, 20 Ağustos'ta Gaziaptep'te, 2 Eylül'de Beytüşşebap'ta, 11 Eylül'de İstanbul'da, 16 Eylül'de Bingöl'de, 18 Eylül'de Bingöl-Muş çevresinde ve 24 Eylül'de Tunceli'de olmak üzere 12 tanesinin özel dikkat çektiği ve kınandığı vurgulandı.

Raporda, pkk'yı hedef alan askeri operasyonlar sonucunda, 494 töreristin öldürüldüğü, 21'inin yaralandığı ve 44'ünün tutuklandığı, bunun yanında 155 teröristin teslim olduğu da bildirildi.

"YASAL SORUNLAR BİLGİ PAYLAŞIMINI SINIRLIYOR"

Türk kanunlarında terörizm tanımının sınırlı olduğu, Türk devleti ve vatandaşlarını hedef alan faaliyetlerle sınırlı tutulduğu, bunun küresel terörist ağlara karşı Türkiye'nin etkili eylemde bulunmasına engeller yarattığı ifade edilen raporda, bu açıdan Türk polisinin Türkiye üzerinden yasa dışı yollarla geçiş yapmaya çalışan birçok El Kaide ile ilişkili kişileri geçici olarak gözaltına almasına rağmen, Türk yetkililerin, uygun yasal araçların eksikliği gibi nedenlerle bu kişilere karşı iç hukuki yolları kullanmak yerine, hızlı biçimde sınır dışı ederek bağlı oldukları ülkelere gönderdiğine değinildi.

Raporda, Türkiye'deki terör yasalarının, terörizmi, “Türk vatandaşlarına ve Türk devletine saldırılar” olarak tanımlamasının, uluslararası çapta terörle mücadele çabalarını aksattığı, operasyonel ve yasal işbirliğine yönelik kaygılar yarattığı ifade edilerek, 2001 yılı sonrasında Türk polisinin, diğer yerlerle birlikte ABD'nin Ankara Büyükeçiliğini hedef alması muhtemel El Kaide'nin hücre evleriyle ilgili 16 kişiyi tutukladığı, ancak ABD büyükelçiliği yetkililerine davayla ilgili herhangi bir ek bilgi verilmesinin reddildiğine işaret edildi. Dolayısıyla, davalarla ilgili yasal yorumlamaların, suç davalarında Türk ve Amerikan güvenlik güçleri arasında bilgi paylaşımının sınırlanmasına yol açtığı vurgulandı.

Terör finansmanın önlenmesi noktasındaki bazı devam eden eksikliklere işaret edilen raporda, bölgesel ve uluslararası işbirliğiyle ilgili bölümünde, Terörle Mücadele Küresel Forumu'nun kurucu üyesi olan ve ABD ile birlikte forumun eşbaşkanlığını yürüten Türkiye'nin forum için geniş çaplı sekreterlik desteği sağladığı belirtildi.

Raporun, radikalizm ve şiddet aşırılığının önlenmesiyle ilgili bölümde de bu konularla mücadelede Emniyet ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yürüten iki önemli programın bulunduğu belirtilerek, bunların ayrıntılarına yer verildi.

RAPORUN pkk BÖLÜMÜ

Raporun Avrupa başlığında, kıtada geniş çaplı şiddet içeren radikal idelojojilerin tehdit yaratmaya devam ettiği belirtilerek, bunlar arasında "en ölümcül olanı"nın terör örgütü PKK olduğu belirtildi.

Raporun, “Yabancı Terörist Örgütler” bölümündeki PKK/Kongra-Gel bölümünde de “pkk'nın Türkiye'nin güneydoğusunda bağımsız bir Kürt devleti kurmayı arzuladığı ancak son yıllarda daha çok Kürt kültürel ve dilsel hakları teminat altına alan Türk devleti içinde bir özerklikten bahsettiği” belirtildi.

Hapisteki terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın hala örgütün “sembolik lideri” olmayı sürdürdüğü ifade edilen raporda, PKK'lıların toplam sayısının 4 bin ile 5 bin arasında olduğu, bunların 3 bin ile 3 bin 500'ünün Kuzey Irak'ta bulunduğu bildirildi. Raporda, örgütün faaliyetinin 2012 yılında da aktif kalmaya devam ettiği belirtilerek, Türkiye'nin teröre karşı 30 yıldır süren mücadelesinde, "2011 ve 2012 yıllarının en ölümcül periyodlarından biri olduğu" kaydedildi.

Raporda, sorunu çözmeye yönelik "Türk hükümeti ile terör örgütü elebaşı Öcalan arasındaki barış görüşmelerinin 2012 yılı sonlarında başladığı" hatırlatıldı.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
O Yarbay ilk kez konuştu!25 Ağustos 2015
Fuat Avni’den Yarbay Mehmet Alkan iddiası24 Ağustos 2015
Öfke AKP’ye döndü21 Ağustos 2015
Şehit yakını: Cumhurbaşkanı bununla gurur duysun. Kardeşi kardeşe kırdırıyor21 Ağustos 2015
BAF tan Terör Olayları ile İlgili Açıklama13 Ağustos 2015
Ağrı’da karakola roketli saldırı!13 Ağustos 2015
Yunan Sahil Güvenliği ölüme terk etti, Türk balıkçılar kurtardı13 Ağustos 2015
İran ile Sümeyye Erdoğan krizi!12 Ağustos 2015
El freni çekilmeyen otomobil denize düşmekten son anda kurtarıldı12 Ağustos 2015
Cumhurbaşkanlığı'nda başyaverlikte görev değişimi12 Ağustos 2015
Askere Irak'a girme yetkisi verildi!12 Ağustos 2015
Ankara'da TIR, EGO otobüsüne çarptı: 20 yaralı18 Haziran 2015
Petrol tankeri karaya oturdu!18 Haziran 2015
Fezleke Adalet Bakanlığı’nda18 Haziran 2015
BAF tan 23 Nisan Kutlama Mesajı23 Nisan 2015
Gözü doymuyor09 Nisan 2015
TSK’dan flaş Balyoz açıklaması!01 Nisan 2015
Bahçeli: Berkin Elvan bir kez daha katledilmiştir01 Nisan 2015
BAF Mehmet Selim KİRAZ için taziye mesajı yayınladı.01 Nisan 2015
BAF tan ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI18 Mart 2015
TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması04 Mart 2015
Facebook Kurucusu Zuckerberg'den açıklama: Türkiye'den çok fazla soru alıyoruz04 Mart 2015
Muğla Cezaevi'nde çocuk tutuklulara işkence27 Şubat 2015
Açık alanda sigara yasakları başlıyor27 Şubat 2015
Malatya'da İki F-16 Savaş Uçağı Düştü24 Şubat 2015
Öğrencilerine Kitap Sevgisini Aşılamak İçin Çaba Gösteriyor22 Şubat 2015
Süt Üretiminin Dörtte Biri Altı İlden22 Şubat 2015
Gençler Şiddete Karşı Bilinçli Değil22 Şubat 2015
TSK'dan 39 Tankla Suriye'deki Süleyman Şah Türbesi'ne Operasyon22 Şubat 2015
İşte gıdada sahtecilik yapan 26 firma21 Şubat 2015
Türkiye ile Çin uzun menzilli füze yapacak21 Şubat 2015
İşte gıdada sahtecilik yapan 26 firma21 Şubat 2015
DHMİ Genel Müdürü Birdal görevden alındı21 Şubat 2015
İzmir'de gerginlik sürüyor: Beş bıçak bulundu, yedi kişi gözaltında21 Şubat 2015
İğrenç taciz son anda önlendi!21 Şubat 2015
Fuat Avni: İş Bankası’na da müdahale edecekler21 Şubat 2015
Adayları Saray belirleyecek20 Şubat 2015
İŞTE KAR TATİLİ ALINAN İLLER18 Şubat 2015
Özgecan'ın katil zanlısının arkadaşı cezaevinde dövüldü17 Şubat 2015
TEM otoyolunun Edirne istikametinde zincirleme kaza17 Şubat 2015
İstanbul'da kar tatili17 Şubat 2015
Hakan Fidan, Öcalan görüşmeleri sürecek mi?13 Şubat 2015
TSK’dan ‘paralel yapı’ açıklaması03 Şubat 2015
Çanakkale Savaşı'nda Seyit Onbaşı'nın kaldırdığı top mermisi tartıldı31 Ocak 2015
Sigara içme yasağı genişliyor!31 Ocak 2011
Kriptolu dinlemede ikinci dalga hazırlığı28 Ocak 2015
Tacizci müdür yardımcısı tutuklandı17 Ocak 2011
Esed'den dünyayı şok edecek Paris açıklaması17 Ocak 2011
İşte Zafer Çağlayan'ı komisyonda aklayan o belge!17 Ocak 2011
BAŞKENT ANKARA DERNEKLER FEDARASYONUNA ANLAMLI ZİYARET18 Aralık 2014
BAŞKAN CENGİZ'DEN 24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ MESAJI24 Kasım 2014
CHP'yi karıştıracak MİT mektubu24 Kasım 2014
Toplu sözleşme memuru vurdu24 Kasım 2014
Devlet Bahçeli'ye Terörist Rıza tepkisi12 Kasım 2014
Baf tan 30 Ağustos zafer bayramı mesajı29 Ekim 2014
CESUR'DAN CESUR GİRİŞİM18 Ekim 2014
Beyhan Sarı dan Makamlara Ziyaret17 Ekim 2014
Cem Garipoğlu'nun hiç görmediğiniz koğuş fotoğrafları Akşam, Cem Garipoğlu'nun koğuş fotoğrafların17 Ekim 2014
Zam bekleyen memurlara Şimşek'ten kötü haber!16 Ekim 2014
Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Üniversite Burs Başvuruları Başladı!16 Ekim 2014
Mark Zuckerberg'den Ebola Virüsü İçin 25 Milyon Dolar Bağış15 Ekim 2014
İdris Naim Şahin'den paralel yapıya övgüler15 Ekim 2014
BAF Bugün Ankara'nın gurur günü13 Ekim 2014
Ankara Metrosu'nda feci ölüm13 Ekim 2014
Kış lastiği takmayana ceza geliyor13 Ekim 2014
Kaybolan askeri helikopter hakkında kritik açıklama!13 Ekim 2014
Danıştay'da HSYK seçimi 13 Ekim 2014
Cemaat son kalesi HSYK'yı kaybetti13 Ekim 2014
Cem Garipoğlu ölmedi kaçırıldı iddiası fotoğrafla yalanlandı13 Ekim 2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan Marmara Üniversitesi'nde13 Ekim 2014
HSYK'da hükümetin istediği oldu13 Ekim 2014
Aziz Yıldırım yeniden yargılanacak29 Eylül 2014
Başkent'te bugün elektrik kesintisi yapılacak29 Eylül 2014
PKK'dan Akdoğan'ın sözlerine açık tehdit!29 Eylül 2014
Erdoğan uyuşturucuyla mücadele sempozyumuna katıldı İZLE29 Eylül 2014
Danıştay'da HSYK seçimi 29 Eylül 2014
TSK Suriyeli Kürtler'e yardım fotoğraflarını paylaştı 22 Eylül 2014
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak'ın "senin devletin" çıkışına komutandan tokat gibi bir cevap geld22 Eylül 2014
Bülent Arınç'tan Bakanlar Kurulu sonrası açıklama22 Eylül 2014
Ahmet Özal: Babamı iki daire için mi öldürdüm13 Eylül 2014
MHP seçim öncesi kongreye gidiyor13 Eylül 2014
30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN03 Eylül 2014
BAŞIMIZ SAGOLSUN03 Eylül 2014
Muharrem İnce'den Emine Ülker Tarhan'a açık davet02 Eylül 2014
Diyarbakır'da F-16 uçağı düştü02 Eylül 2014
Cengiz’in Zafer bayramı Mesajı02 Eylül 2014
Emrullah İşler en kısa bakanlık yapan isim oldu İ29 Ağustos 2014
MEB TEOG boş kontenjanlarını açıklandı29 Ağustos 2014
Beşir Atalay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu29 Ağustos 2014
Batı IŞİD'e karşı Esad'la el sıkışacak23 Ağustos 2014
Ahmet Davutoğlu'nun Stratejik Derinlik haritası23 Ağustos 2014
Trafik Canavarı Yine Bir Can Aldı23 Ağustos 2014
Beyhan SARI dan Davutoğlu mesajı23 Ağustos 2014
Erdoğan ve Davutoğlu Cuma namazını beraber kıldı23 Ağustos 2014
Beyhan Sarı'dan Başsağlığı22 Ağustos 2014
Abdullah Gül: Parlamenter sistemden yanayım19 Ağustos 2014
Diyarbakır'a dikilen PKK'lı heykeli için karar verildi18 Ağustos 2014
Ankara Ulus'tan tarihi eser fışkırdı!16 Ağustos 2014
İsmet Yılmaz'dan bedelli askerlikte yaş sınırı açıklaması16 Ağustos 2014
Baykal CHP kurultayında yeni yönetim istedi 16 Ağustos 2014
Kezban Hatemi'nin Başbakan adayı Binali Yıldırım 13 Ağustos 2014
Üçüncü Havalimanı'nın ismi: Recep Tayyip Erdoğan 13 Ağustos 2014
Erdoğan: Gül'ün partiye dönmesinde bir mani yok12 Ağustos 2014
Devlet Bahçeli: CHP’li muhalif vekiller aceleci davrandı12 Ağustos 2014
Muharrem İnce: Ortada büyük bir hezimet var12 Ağustos 2014
Erdoğan: 77 milyonun Cumhurbaşkanıyım11 Ağustos 2014
Erdoğan: Toplumsal uzlaşma süreci başlatalım11 Ağustos 2014
Seçim trafiği yolları kilitledi09 Ağustos 2014
IŞİD'den açık tehdit: 'İstanbul'u vururuz'09 Ağustos 2014
Aleviler Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verecek09 Ağustos 2014
Diyarbakır'da bayrak indiren kişi yakalandı09 Ağustos 2014
Mehmet Baransu serbest bırakıldı09 Ağustos 2014
Meteoroloji'den İstanbul ve 2 il için uyarı Meteoroloji'den yapılan açık08 Ağustos 2014
08 Ağustos 2014
Yüksek Askeri Şura Ağustos ayı kararları 06 Ağustos 2014
Yurt Atayün'ün arkadan kelepçelenmesiyle ilgili tutanak05 Ağustos 2014
1 SAAT HAVADA ASILI KALDILAR05 Ağustos 2014
Bu nasıl vicdan05 Ağustos 2014
Torba Yasa çalışan kadınları sevindirecek04 Ağustos 2014
Ankara Siteler'de korkunç cinayet!04 Ağustos 2014
Irak Suriye sınırında PKK IŞİD savaşı cıktı04 Ağustos 2014
Meclis'teki kavga sonrası MHP'li vekilden şok tweet04 Ağustos 2014
Başbakan Erdoğan mitingte vasiyeti açıkladı!04 Ağustos 2014
Kemal Kılıçdaroğlu Hatay'da konuştu04 Ağustos 2014
Bayramda tatile gidenler dönmeye başladı04 Ağustos 2014
Erdoğan'ın treni Sakarya'da durmadı26 Temmuz 2014
Enkaz altından 85 ceset çıkarıldı26 Temmuz 2014
Türkiye ve ABD tüm personelini geri çağırdı26 Temmuz 2014
Tekirdağ Valisi, Coca-Cola'yı Fanta içerek protesto etti24 Temmuz 2014
İncirlik'te bayrak krizi24 Temmuz 2014
Gözaltına alınan polisler ne ile suçlanıyor?24 Temmuz 2014
İsrail Gazze'de kana doymuyor: 647 ölü var24 Temmuz 2014
Emniyet'e operasyonda son durum!24 Temmuz 2014
İsrail askerlerini şok eden olay!24 Temmuz 2014
Hakkari'da olağanüstü hal ilan edildi!21 Temmuz 2014
Bir Türk Bayrağı indirme olayı daha!21 Temmuz 2014
Samsun'da korkutan deprem!21 Temmuz 2014
Şiddetli yağışlar Türkiye'de can aldı!21 Temmuz 2014
Filistin liderinin yürek burkan Gazze konuşması!19 Temmuz 2014
ABD Başkanı Obama'dan da İsrail'e destek geldi19 Temmuz 2014
İsrail'e en sert tepki!19 Temmuz 2014
Milli Piyango özelleşti! İşte MPİ'nin yeni sahibi17 Temmuz 2014
Somalı madencilerin Ankara çıkarması!17 Temmuz 2014
İsrail Gazze'yi yine vurdu: 4 çocuk öldü17 Temmuz 2014
PKK'nın elinde füze var iddiası17 Temmuz 2014
Julide Ateş NTV'den istifa etti!17 Temmuz 2014
Milli Piyango özelleşti! İşte MPİ'nin yeni sahibi16 Temmuz 2014
KCK davasında 23 tahliye birden!16 Temmuz 2014
Emniyet'te çaycılar bile sürgün yemiş!14 Temmuz 2014
Yargıtay elektrik faturası kararını verdi!14 Temmuz 2014
IŞİD Kürt köylerini işgal etti!14 Temmuz 2014
Meral Akşener için şok Bahçeli iddiası!14 Temmuz 2014
İsrail'den kan donduran Gazze açıklaması14 Temmuz 2014
Bombalı suikast son anda önlendi!11 Temmuz 2014
Denizli'de büyük patlama yaşandı11 Temmuz 2014
Yeni kimliklerde din hanesi olmayacak mı?09 Temmuz 2014
4 eski bakanı bu isimler soruşturacak!09 Temmuz 2014
2014 yılının en gözde meslekleri açıklandı07 Temmuz 2014
Soma mağdurlarına müjde!07 Temmuz 2014
Modifiyeli araçlar trafiğe çıkamayacak!07 Temmuz 2014
Ekmeleddin İhsanoğlu'na Gezi Parkı'nda yoğun ilgi07 Temmuz 2014
Bonzai gençleri sokağa döktü07 Temmuz 2014
İşte ‘dershaneler yasası‘nın detayları05 Temmuz 2014
Rusya, NATO tatbikatına kafa tutuyor05 Temmuz 2014
Çin‘den Türkiye‘ye 6000 kilometrelik tren hattı05 Temmuz 2014
Bakanlığa göre taklit ve tağşiş yapan 45 işletme04 Temmuz 2014
400 bin Türk kadına emeklilik müjdesi!04 Temmuz 2014
Türkiye'nin en korunaklı binası Başbakanlık binası04 Temmuz 2014
2.7 milyon memur zararda!04 Temmuz 2014
Elektrik faturanızı kendiniz hesaplayın04 Temmuz 2014
YSK'dan seçmenlere kritik uyarı!03 Temmuz 2014
Apple'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 6'nın çıkış tarihi ortaya çıktı. 03 Temmuz 2014
PKK Diyarbakır'da yine yol kesti02 Temmuz 2014
IŞİD'ten şok cihat çağrısı02 Temmuz 2014
Ankara İstanbul YHT hattı ne zaman bitiyor?01 Temmuz 2014
Erdoğan'ın yeğenine hapis cezası verildi!01 Temmuz 2014
Vergi affı düzenlemesinde geri adım!01 Temmuz 2014
IŞİD Irak'ta Hilafet ilan etti01 Temmuz 2014
Obama Irak'a uzman savaş timini gönderdi27 Haziran 2014
450 polis ile büyük operasyon27 Haziran 2014
KPSS başvuruları Temmuz'da başlıyor27 Haziran 2014
En çok kime kızdığını açıkladı!24 Haziran 2014
Sen misin yolcuyu beğenemeyen!24 Haziran 2014
Türkiye böyle ihanet görmedi!24 Haziran 2014
PKK'dan kaçan çocuk böyle itirafçı oldu!24 Haziran 2014
IŞİD en büyük rafineriyi ele geçirdi24 Haziran 2014
IŞİD'in arkasından bakım kim çıktı?23 Haziran 2014
Meteorolojiden kritik şiddetli yağış uyarısı!23 Haziran 2014
Boğulma vakalarına bir günde 10 kurban23 Haziran 2014
Gururluyuz..İlk yerli türbin kanadı üretildi21 Haziran 2014
Hanefi Avcı için tahliye kararı verildi!21 Haziran 2014
Başbakanlıktaki böcek soruşturması!21 Haziran 2014
Torba yasa kimlere nefes aldıracak21 Haziran 2014
Tunceli'de PKK ve TİKKO'ya operasyonu21 Haziran 2014
IŞİD Türk rehineleri bırakıyor iddiası21 Haziran 2014
YouTube'un bilinmeyen karanlık yüzü 21 Haziran 2014
IŞİD Türkiye'de en çok bu sektörü endişelendirdi20 Haziran 2014
Devlet Bahçeli tahliyeler için ne dedi?20 Haziran 2014
Türkiye, şifa turizminde zirveye yaklaştı20 Haziran 2014
Ramazan öncesi gıdaya zam yağmuru20 Haziran 2014
Obama: IŞİD'i vurmaya hazırız20 Haziran 2014
Amerikan uçakları Irak'ta devriyeye başladı19 Haziran 2014
Alkol yasağı AVM'lere sıçrıyor19 Haziran 2014
12 Eylül sanıkları hapse girecek mi?19 Haziran 2014
Engin Alan tahliye olacak mı?19 Haziran 2014
Metrobüs, polisten kaçan seyyar satıcıya çarptı18 Haziran 2014
Irak'ta Türkmenler'in çok zor durumda!18 Haziran 2014
Yeni Yargı Paketi yasalaştı, işte o paket18 Haziran 2014
Türk Freelyshout'a bakanlıktan davet18 Haziran 2014
10 bin memur alınıyor16 Haziran 2014
Irak askerleri Musul'u neden terketti?16 Haziran 2014
Türkmenler zor durumda!16 Haziran 2014
IŞİD toplu katliam fotoğrafları yayınladı!16 Haziran 2014
Başkonsolos yardım istedi mi?16 Haziran 2014
İşte IŞİD'in rehin aldığı Türk ekip13 Haziran 2014
Musul'da IŞİD'de hava operasyonu13 Haziran 2014
Obama'dan kritik Irak açıklaması13 Haziran 2014
Kürt petrolünü Ruslar aldı13 Haziran 2014
Türk askeri Musul ve Kerkük'e girecek mi?12 Haziran 2014
Bahçeli:Musul için gerekirse silah kullanılmalı12 Haziran 2014
Musul'a 'Askeri müdahale masada değil'12 Haziran 2014
Türk F-16 uçakları sınıra uçtu12 Haziran 2014
Bu gece Berat Kandili 12 Haziran 2014
Casusluktan yargılanacaklar!11 Haziran 2014
Soma'da ortaya çıkan 'çocuk' gerçeği 11 Haziran 2014
Makam aracında yerli devrimi!11 Haziran 2014
Tüketici tarihinde bir ilk10 Haziran 2014
Irak'ta korkutan gelişmeler: Türk şoförler rehin, binlerce kişi kaçıyor10 Haziran 2014
"O elin kırılması gerekirdi"10 Haziran 2014
Burs ve kredi alan öğrenciler dikkat09 Haziran 2014
PKK Hakkari'de askeri kışlaya saldırdı09 Haziran 2014
ATAK helikopteri teslim ediliyor09 Haziran 2014
3. havalimanımız Almanları ve İngilizleri kıskandırdı09 Haziran 2014
Tokat'ta protestoculara sert karşılık09 Haziran 2014
Cüneyt Özdemir: Düpedüz hıyarız!09 Haziran 2014
Gezi olaylarını bu polis kızıştırmış!09 Haziran 2014
Havanın yeni kralı İstanbul07 Haziran 2014
Hükümet düğmeye bastı! Af geliyor07 Haziran 2014
Almanya Erdoğan vizyonunu kıskandı!07 Haziran 2014
İcra müdürlüğünden 99 bin TL'lik hata06 Haziran 2014
'Alo polis, şu anda eşimi öldürüyorum’06 Haziran 2014
İşsizlik maaşında süre uzuyor05 Haziran 2014
TUSİAD'ın başına kim geçecek?05 Haziran 2014
Özenle lüks otomobil parçalanır!04 Haziran 2014
Şimdi de Amasya ayakta04 Haziran 2014
Dinlemeyi kimin yaptığı ortaya çıktı04 Haziran 2014
O yolcu olmasa uçak yere çakılacaktı!04 Haziran 2014
120 liranın altındaki borçlar silinecek!04 Haziran 2014
Paralel yapının Selam Örgütü komplosu açığa çıktı02 Haziran 2014
İki ilde korkutan gerginlik!31 Mayıs 2014

Arşiv Arama
 
..
Foto Galeri
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Facebook Beğen
Hava Durumu
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odas
PHS