Gazeteler
Foto Galeri
Sohbet Odas
Künye
  Ankara Haber      Güncel      Siyaset      İlçelerden Haberler      Kültür & Sanat      Magazin      Spor      Sağlık      Ekonomi      REKLAM   
 
Ana Sayfa > Güncel

pkk terör listesinden çıkarıldı mı?
31 Mayıs 2013
ABD Dışişleri Bakanlığı, 2012 Terör Raporu'nu yayımladı: "İran, küresel teröre verdiği desteği artırdı, El Kaide, büyük darbe aldı
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

ABD yönetimi, İran'ı küresel teröre verdiği desteği artırmakla suçladı.Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan 2012 Terör Raporu'nda İran'ın Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'daki terör olaylarına verdiği desteğin büyük oranda arttığı ifade edildi.

Raporda Bulgaristan'da İsrailli turistleri taşıyan yolcu otobüsüne düzenlenen ve 6 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan bombalı saldırı ile Hindistan, Tayland, Gürcistan ve Kenya'da önlenen saldırı girişimleri, İran'ın destek verdiği terör olaylarına örnek olarak gösterildi.

İran ve Hizbullah'ın Suriye'de kendi halkına karşı acımasız eylemlerde bulunan Beşşar Esed yönetimine destek vermeye devam ettiği de raporda vurgulandı.

EL KAİDE, BÜYÜK DARBE ALDI

El Kaide'nin Afganistan ve Pakistan'da büyük darbe aldığı ve liderlerinin hayatta kalmak için mücadele verdiği belirtilen raporda, El Kaide'ye bağlı örgütlerin otorite boşluğunda giderek daha fazla bağımsızlaştıkları, hedeflerini kendi kendilerine belirlemeye başladıkları ve ekonomik bağımsızlıklarını artırmak için fidye karşılığı adam kaçırdıkları uyarısında bulunuldu.

El Kaide'ye bağlı en tehlikeli iki örgütün bozguna uğratıldığı kaydedilen raporda, Yemen'in güneyinde 2011 yılından bu yana El Kaide'nin elinde bulunan bölgenin yeniden hükümet kontrolüne geçtiği ve Somali'de ise ordu ile Afrika Birliği gücünün El Kaide'ye bağlı Eşşabab örgütünü ülkenin güneyindeki kentlerden çıkardığı anımsatıldı.

Afrika'da yaşanan son gelişmelerin terörle mücadeleyi daha da güçleştirdiğine işaret edilen raporda, Libya'daki halk ayaklanması ile Mali'deki askeri darbenin ardından silahların teröristlerin eline geçtiği belirtildi.

Raporda, ABD'nin kendisini "daha bağımsız ve coğrafi olarak büyük bir alana yayılmış terör tehditlerine" karşı koruması gerektiğine dikkati çekildi.

TERÖR SALDIRILARININ YARIDAN FAZLASI, 3 ÜLKEDE DÜZENLENDİ

Geçen yıl 85 farklı ülkede terör saldırılarının düzenlendiği anımsatılan raporda, bu saldırılardan yarısından fazlasının (yüzde 55) sadece 3 ülkede (Pakistan, Irak ve Afganistan) düzenlendiği vurgulandı. Terör saldırılarında ölenlerin yüzde 62'sinin ve yaralananların da yüzde 65'inin bu ülkelerde yaşadığına işaret edildi.

TÜRKİYE BÖLÜMÜ

Raporun Türkiye bölümünde, ABD'nin, terörle mücadelede uzun süredir ortaklarından biri olduğu belirtilerek, ABD'nin 2012 yılında da Türkiye'nin terör örgütü pkk ile mücadelesine destek verdiği kaydedildi.

Türkiye'nin 2012 yılında önemli düzeyde iç terörist tehditlerle yüz yüze kaldığı ve bunlara güçlü karşılıklar verdiği ifade edilen raporda, Türkiye'de faaliyet gösteren en önde gelen terör örgütünün PKK olduğu hatırlatıldı ve pkk'nın Kuzey Irak ve Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki alanlarda eylemlerini düzenlediği ve genellikle Türk güvenlik güçlerini hedef aldığı belirtildi.

Raporda, Türkiye'de faaliyet gösteren diğer önde gelen terör örgütlerinin ise “DHKP-C, Marksist-Leninist gruplar ve Hizbullah” olduğu ifade edilirken, ülkede İslami Cihad Birliği üyeleri ile El Kaide destekçilerinin de görüldüğü ve Türkiye İşçi ve Köylü Kurtuluş Ordusu'nun da aktif olmamasına rağmen, Türk Hükümeti tarafından potansiyel tehdit olarak görülmeye devam ettiği bildirildi.

"2012 YILINDA 226 TERÖRİST VAKA"

Raporda, 2012 yılında terör örgütü pkk'nın eylemlerinde ülke geneline uzanmaya devam ettiği kaydedilerek, örgütün, kırsalda Türk askerlerini pusuya düşürme, asker ve polis rotası olarak bilinen yollara IED döşeme ve kırsal alanlarda güvenlik güçleri ve sivilleri hedef alan bombalar atma gibi karakteristik taktik, teknik ve prosedürleri kullandığı belirtildi.

Ankara'da bulunan NATO Terörizmle Mücadele Mükemmelliyet Merkezi'nin kasım ayına kadar 226 terörist vaka rapor ettiği, bunlardan 1 Mart'ta İstanbul'da, 5 Mart'ta Ankara'da, 25 Mayıs'ta Kayseri'de, 4 Ağustos'ta Irak sınırı yakınlarında, 9 Ağustos'ta Foça'da, 20 Ağustos'ta Gaziaptep'te, 2 Eylül'de Beytüşşebap'ta, 11 Eylül'de İstanbul'da, 16 Eylül'de Bingöl'de, 18 Eylül'de Bingöl-Muş çevresinde ve 24 Eylül'de Tunceli'de olmak üzere 12 tanesinin özel dikkat çektiği ve kınandığı vurgulandı.

Raporda, pkk'yı hedef alan askeri operasyonlar sonucunda, 494 töreristin öldürüldüğü, 21'inin yaralandığı ve 44'ünün tutuklandığı, bunun yanında 155 teröristin teslim olduğu da bildirildi.

"YASAL SORUNLAR BİLGİ PAYLAŞIMINI SINIRLIYOR"

Türk kanunlarında terörizm tanımının sınırlı olduğu, Türk devleti ve vatandaşlarını hedef alan faaliyetlerle sınırlı tutulduğu, bunun küresel terörist ağlara karşı Türkiye'nin etkili eylemde bulunmasına engeller yarattığı ifade edilen raporda, bu açıdan Türk polisinin Türkiye üzerinden yasa dışı yollarla geçiş yapmaya çalışan birçok El Kaide ile ilişkili kişileri geçici olarak gözaltına almasına rağmen, Türk yetkililerin, uygun yasal araçların eksikliği gibi nedenlerle bu kişilere karşı iç hukuki yolları kullanmak yerine, hızlı biçimde sınır dışı ederek bağlı oldukları ülkelere gönderdiğine değinildi.

Raporda, Türkiye'deki terör yasalarının, terörizmi, “Türk vatandaşlarına ve Türk devletine saldırılar” olarak tanımlamasının, uluslararası çapta terörle mücadele çabalarını aksattığı, operasyonel ve yasal işbirliğine yönelik kaygılar yarattığı ifade edilerek, 2001 yılı sonrasında Türk polisinin, diğer yerlerle birlikte ABD'nin Ankara Büyükeçiliğini hedef alması muhtemel El Kaide'nin hücre evleriyle ilgili 16 kişiyi tutukladığı, ancak ABD büyükelçiliği yetkililerine davayla ilgili herhangi bir ek bilgi verilmesinin reddildiğine işaret edildi. Dolayısıyla, davalarla ilgili yasal yorumlamaların, suç davalarında Türk ve Amerikan güvenlik güçleri arasında bilgi paylaşımının sınırlanmasına yol açtığı vurgulandı.

Terör finansmanın önlenmesi noktasındaki bazı devam eden eksikliklere işaret edilen raporda, bölgesel ve uluslararası işbirliğiyle ilgili bölümünde, Terörle Mücadele Küresel Forumu'nun kurucu üyesi olan ve ABD ile birlikte forumun eşbaşkanlığını yürüten Türkiye'nin forum için geniş çaplı sekreterlik desteği sağladığı belirtildi.

Raporun, radikalizm ve şiddet aşırılığının önlenmesiyle ilgili bölümde de bu konularla mücadelede Emniyet ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yürüten iki önemli programın bulunduğu belirtilerek, bunların ayrıntılarına yer verildi.

RAPORUN pkk BÖLÜMÜ

Raporun Avrupa başlığında, kıtada geniş çaplı şiddet içeren radikal idelojojilerin tehdit yaratmaya devam ettiği belirtilerek, bunlar arasında "en ölümcül olanı"nın terör örgütü PKK olduğu belirtildi.

Raporun, “Yabancı Terörist Örgütler” bölümündeki PKK/Kongra-Gel bölümünde de “pkk'nın Türkiye'nin güneydoğusunda bağımsız bir Kürt devleti kurmayı arzuladığı ancak son yıllarda daha çok Kürt kültürel ve dilsel hakları teminat altına alan Türk devleti içinde bir özerklikten bahsettiği” belirtildi.

Hapisteki terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın hala örgütün “sembolik lideri” olmayı sürdürdüğü ifade edilen raporda, PKK'lıların toplam sayısının 4 bin ile 5 bin arasında olduğu, bunların 3 bin ile 3 bin 500'ünün Kuzey Irak'ta bulunduğu bildirildi. Raporda, örgütün faaliyetinin 2012 yılında da aktif kalmaya devam ettiği belirtilerek, Türkiye'nin teröre karşı 30 yıldır süren mücadelesinde, "2011 ve 2012 yıllarının en ölümcül periyodlarından biri olduğu" kaydedildi.

Raporda, sorunu çözmeye yönelik "Türk hükümeti ile terör örgütü elebaşı Öcalan arasındaki barış görüşmelerinin 2012 yılı sonlarında başladığı" hatırlatıldı.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Güncel Haberleri

Başlık Tarih
 
Bosna'da aynı oyun sahnede08 Şubat 2014
İnternet tek TİB06 Şubat 2014
THY'den atılan 305 işçi ile ilgili çok önemli karar05 Şubat 2014
‘Cemaat polisi sinyal bekliyor‘04 Şubat 2014
Ankara Metrosu için geri sayım başladı04 Şubat 2014
Türkiye en fazla turist çeken 6'ıncı ülke03 Şubat 2014
Gülen'e dön çağrısı yaptı: Bırakmıyorlar mı?03 Şubat 2014
Taksit sınırlandı kart limiti azaldı01 Şubat 2014
Alın terine balyoz!30 Ocak 2014
Faiz lobisinin hedefi AK Parti30 Ocak 2014
Merkez Bankası tokadı vurdu!29 Ocak 2014
O böceği yerleştiren yakalandı!28 Ocak 2014
Sivas‘ta otobüs devrildi: 8 ölü27 Ocak 2014
Savcılardan her hafta rapor isteyeceğim 25 Ocak 2014
Her şey net: Öz'ün faturalarını biz ödedik!24 Ocak 2014
TUSİAD'da 28 Şubat sarsıntısı!24 Ocak 2014
Faizcilerden Merkez'e dolar saldırısı!24 Ocak 2014
Emekli emniyet müdüründen şok cemaat iddiası23 Ocak 2014
Cenevre-2 öncesinde yine ''varil bombası''22 Ocak 2014
96 hakim ve savcının görev yeri değişti22 Ocak 2014
Katliam raporu tüm dünyanın elinde22 Ocak 2014
Fethullah Gülen CIA'e mi çalışıyor?22 Ocak 2014
Aziz Yıldırım: Hapis yatmak için geliyorum21 Ocak 2014
55 bin fotoğrafa Esad ne diyecek bakalım!21 Ocak 2014
BDDK 3 "ABİ"yi görevden aldı18 Ocak 2014
Müslüman dünyanın bitmeyen çilesi!17 Ocak 2014
İnternet artık özgürlüğünü kaybediyor!17 Ocak 2014
Türkiye'nin taşları artık para ediyor17 Ocak 2014
BDDK'da köstebek avı başladı16 Ocak 2014
HSYK Birinci Dairesinde değişiklik15 Ocak 2014
SBS yerleştirmelerinin yürütmesi durduruldu15 Ocak 2014
Savcı Muammer Akkaş'ın büyük skandalı14 Ocak 2014
'Kanser ilacı buluşumuzu dünyaya sunmamız gerekir'13 Ocak 2014
Güç liginde ilk 11'deyiz13 Ocak 2014
Olası bir deprem en çok buraları vuracak!12 Ocak 2014
THY halka arz edilecek mi?12 Ocak 2014
Maliye'de görevden almalar08 Ocak 2014
Cemaat hükümeti yıkacak!07 Ocak 2014
Torba dolusu müjde07 Ocak 2014
Gülen Cemaati dağılıyor!06 Ocak 2014
180 ülkenin bize ihtiyacı var toparlanmalıyız04 Ocak 2014
Türkiye Kuzey Irak'ta petrol çıkaracak04 Ocak 2014
Geniş tabanlı şeffaf HSYK03 Ocak 2014
''Tam gün'' yasalaştı03 Ocak 2014
AYM'den tutuklu vekillerle ilgili flaş karar03 Ocak 2014
AYM'den tutuklu vekillerle ilgili flaş karar03 Ocak 2014
Çılgın projeyi Başbakan açıklayacak02 Ocak 2011
Suriye'den Türkiye'ye çok ağır suçlama! 01 Ocak 2011
Babek Zencani gözaltına alındı31 Aralık 2013
"HSYK büyük bir hata yaptı"31 Aralık 2013
Yargının içindeki çeteyi anlattı31 Aralık 2013
Kredi kartlarına maaş ayarı31 Aralık 2013
Bu Memurlara servis müjdesi30 Aralık 2013
Faiz lobilerinin canını çok acıttık!28 Aralık 2013
Savcıya 'militan' benzetmesi28 Aralık 2013
Başsavcılık: TCDD'yle ilgili soruşturma var26 Aralık 2013
Gülen'de hoşgörü dip yaptı!24 Aralık 2013
Bu defa Erdoğan'ı yedirtmeyeceğiz!24 Aralık 2013
Halkbank'tan hodri meydan:İşlemler şeffaf24 Aralık 2013
Bakan Güler: O paralar evdeydi çünkü...24 Aralık 2013
Halkbank'tan açıklama geldi23 Aralık 2013
Adli Kolluk Yönetmeliğinde değişiklik yapıldı21 Aralık 2013
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda son dakika21 Aralık 2013
11 kayıp dinleme cihazı kimin elinde?21 Aralık 2013
Rüşvet operasyonu neden öne çekildi?20 Aralık 2013
Operasyon nasıl başladı?20 Aralık 2013
Hüseyin Çapkın görevden alındı19 Aralık 2013
Adalet Bakanlığı'ndan fezleke açıklaması19 Aralık 2013
Ankara Emniyeti'nde görev yeri değişenlerin listesi19 Aralık 2013
Babamızın oğlu olsa dinlemeyiz19 Aralık 2013
Gözaltına alınanlardan 10'u serbest bırakıldı19 Aralık 2013
İstanbul Emniyeti'nde şok18 Aralık 2013
3,5 yıl sonra vizesiz seyahat başlayacak16 Aralık 2013
Ankara'da 350 işci zehirlendi!14 Aralık 2013
SGK'nın sileceği borçlar belli oldu14 Aralık 2013
Korkunç gerçek ortaya çıktı!13 Aralık 2013
Abdülkadir Molla'nın idam cezası onandı12 Aralık 2013
Başbakan Erdoğan 113 tesisin açılışını yaptı12 Aralık 2013
4 milyon kişinin GSS prim borcuna af geliyor12 Aralık 2013
Havalimanına gitmeden önce bakın!12 Aralık 2013
Erdoğan'dan Meclis gücü vurgusu11 Aralık 2013
Türkiye büyüme şampiyonu11 Aralık 2013
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, iddialara cevap verdi11 Aralık 2013
Esenboğa yolunda meydana gelen trafik kazaları10 Aralık 2013
Üniversitelerde sınırsız eğitim sona eriyor10 Aralık 2013
BDP ve pkk tutuştu!10 Aralık 2013
Dikmen Vadisi’nde mülteci dramı10 Aralık 2013
Isıtmalı yolda dijital uyarı10 Aralık 2013
'Sürece zarar vermek için yapılan eylem''09 Aralık 2013
Lice'de kaçırılan 4 asker serbest09 Aralık 2013
Erdoğan'dan eşitlik mesajı07 Aralık 2013
Yeni Türkiye’nin doğduğu yerdeyim07 Aralık 2013
Dersane yerine OSB'lere meslek lisesi07 Aralık 2013
Mehmet Baransu hakkında soruşturma06 Aralık 2013
Kızılay'da ‘Deşifre oldum’ eylemi05 Aralık 2013
'Yılın Kişisi' Oylaması bitti!05 Aralık 2013
Geri adım atmayı da bilmeli04 Aralık 2013
Kılıçdaroğlu Beyaz Saray'da03 Aralık 2013
Erdoğan, biz korkutma siyaseti yapmıyoruz 02 Aralık 2013
O gökdelenlere yıkım kararı02 Aralık 2013
İstanbul’da ‘evet’ Ankara’da ‘ret’30 Kasım 2013
Hamamönü gelişmeye devam ediyor30 Kasım 2013
5 yılda 81 ilde yaygınlaşacak30 Kasım 2013
Onun adını ağzıma almam30 Kasım 2013
Bedelli askerlik müjdesi26 Kasım 2013
Mabetler 2015'te hazır26 Kasım 2013
Cemaat içinden cemaate ağır eleştiri25 Kasım 2013
Tam gün tasarısı komisyondan geçti23 Kasım 2013
Patronlar Irak seferine çıkıyor23 Kasım 2013
Arınç-Biden görüşmesinde ele alınan konular23 Kasım 2013
Kar geliyor23 Kasım 2013
Tankların neden Sincan'da yürütüldüğünü açıkladı22 Kasım 2013
Mursi'nin yargı karşısındaki duruşunu alkışlıyorum22 Kasım 2013
Erdoğan'dan dersane kararı21 Kasım 2013
ODTÜ: Amaç belli, itiraz edeceğiz21 Kasım 2013
Kıdem Tazminatları hakkında iyi haber20 Kasım 2013
Bütün borçlarımıza sınır geliyor20 Kasım 2013
Mamak'ta temelin ilk harcı atıldı20 Kasım 2013
Bunu yapan şoför bin 462 lira ceza alacak19 Kasım 2013
'29 Yaş'a GBT kıskacı19 Kasım 2013
BDP’de Barzani çatlağı18 Kasım 2013
Gülen’den bir dershane yorumu daha18 Kasım 2013
Ortadoğu petrolü Türkiye'ye akacak18 Kasım 2013
Mahşere kadar biriz beraberiz18 Kasım 2013
Diyalog çağrımız darbecilere yönelik değil18 Kasım 2013
Cumhurbaşkanı Gül'den dershane açıklaması16 Kasım 2013
Davutoğlu'ndan Myanmar için eylem planı önerisi15 Kasım 2013
Filipinler'de gıda ve su sıkıntısı giderek artıyor15 Kasım 2013
Dersaneler kapanacak mı?15 Kasım 2013
TBMM'de pantolon yasağı tarih oldu14 Kasım 2013
Türkiye'ye yeni Patriot füzeleri geliyor14 Kasım 2013
Mısır'da olağanüstü hal kaldırıldı13 Kasım 2013
Kıskandıran dev ortaklık13 Kasım 2013
Diyanet'ten öğrenci evi açıklaması12 Kasım 2013
Muhaliflerden Cenevre-2 Konferansı'na "şartlı evet"11 Kasım 2013
CHP'de plan var proje yok!11 Kasım 2013
Kısa dönem askerlik 3 ay mı olacak? 11 Kasım 2013
499 personel alımı daha yapacağız 08 Kasım 2013
Kıdem taminatında son söz!08 Kasım 2013
Tüketici yasası neler getiriyor? 08 Kasım 2013
Bir tır dolusu roket başlığı ele geçirildi07 Kasım 2013
Suç işleyen öğrenciye 1 yıl uzaklaştırma07 Kasım 2013
"İngiltere, Türkiye'nin hatlarına sızdı"07 Kasım 2013
Apart dairelere polis kontrolü geliyor07 Kasım 2013
'Meşru hayat vardır, gayrimeşru hayat vardır'07 Kasım 2013
Marmara'nın altından geçmeyi düşünüyorum06 Kasım 2013
Hükümet'ten dev adım geliyor06 Kasım 2013
NBA'de Türk coşkusu06 Kasım 2013
Alkol muayenesinde matematik sorgusu geliyor05 Kasım 2013
UNESCO Türk kahvesini korumaya alıyor05 Kasım 2013
En düşük taşıt vergisi 537 liraya çıkacak05 Kasım 2013
İşte İngiltere'nin en büyük hayali05 Kasım 2013
Başbakan’dan sürpriz Fenerbahçe mesajı04 Kasım 2013
Yeni kimlik kartlarıyla sürücü belgeleri seneye kullanımda04 Kasım 2013
Başpehlivanın altın kemeri geri alındı02 Kasım 2013
Altın almak için tarihi fırsat02 Kasım 2013
Milletin talebi Parlamentoda gerçekleşti02 Kasım 2013
Rus istihbaratından pkk'ya emir!02 Kasım 2013
Sarıgül gibi 10 kişi gelse İstanbul'u kazanamaz!01 Kasım 2013
Marmaray'a dış basından övgüler31 Ekim 2013
Millet olarak alacak daha çok mesafemiz var31 Ekim 2013
Başörtüsü dinimizin gereklerinden biri31 Ekim 2013
Marmaray ile hep beraber gurur duyacağız30 Ekim 2013
153 yıllık rüya Marmaray açılıyor28 Ekim 2013
Ankara'ya 10 bin kişiyle çıkarma yapacak26 Ekim 2013
27 ve 29 Ekim'de Ankara'da yollar kapalı25 Ekim 2013
12 Eylül davasında müebbet istemi25 Ekim 2013
Cumhuriyet bir zümrenin değildir25 Ekim 2013
Türkiye’yi seçim gerginliği bekliyor23 Ekim 2013
Bakaya ve yoklama kaçağına takip23 Ekim 2013
'Ben ev sahibiyim, sen daha kiracı bile değilsin''23 Ekim 2013
Suriye halkını kurtarın çağrısı23 Ekim 2013
Arkadaşlarımızı kimseye yedirmeyiz23 Ekim 2013
Pasaportlar artık Emniyet'ten alınmayacak22 Ekim 2013
Balyoz sanığı Emekli Albay Yıldız ölü bulundu22 Ekim 2013
Çalışmalara şimdiden başladık22 Ekim 2013
Krizin kazananı Obama oldu22 Ekim 2013
Hakan Fidan'ın sadakati tartışılmaz21 Ekim 2013
Kamuya 9 bin kişi alınacak19 Ekim 2013
Türkiye NATO'dan atılmalı19 Ekim 2013
Kısa dönem askerlik 4 aya mı inecek?19 Ekim 2013
ABD ve Avrupa'da Çin-Türkiye paniği18 Ekim 2013
3 trilyon $'lık proje Türkleri bekliyor18 Ekim 2013
İşte en çok kazanın yaşandığı iller17 Ekim 2013
Çözüm sürecinde zor günler17 Ekim 2013
'Dünya için felaket olur14 Ekim 2013
760 bin cezalı sürücüye kötü haber! 12 Ekim 2013
Ağar cezaevine dönmeyecek12 Ekim 2013
İlk Lazca ders verildi10 Ekim 2013
Çiçek'ten "sünnet" mektubu10 Ekim 2013
Altın fiyatları son durum ne oldu? - (altın fiyatları yükselecek mi)09 Ekim 2013
Erdoğan, Halid Meşal ile görüşecek09 Ekim 2013
Kamuda başörtüsüne özgürlük geldi 08 Ekim 2013
Bugün okullarda Andımız okunmayacak08 Ekim 2013
TBMM'nin onayladığı tezkerenin anlamı08 Ekim 2013
Yedek subaylık kaldırılmayacak08 Ekim 2013
280 bin askere erken teskere07 Ekim 2013
Memura part-time çalışma geliyor07 Ekim 2013
Hurda araç teşviği 2014’te05 Ekim 2013
Suriye'deki büyük insanlık dramı sona erdirilmeli05 Ekim 2013
Bağış: Askerlik belki tamamen kaldırılabilir05 Ekim 2013
Değişime ayak uydurmayan tarih olacak04 Ekim 2013
Kota’lı doğalgaz vatandaşı dondurdu04 Ekim 2013
TSK personel sayısını güncelledi03 Ekim 2013
Suriye Tezkere'si TBMM'ye sunuldu02 Ekim 2013
Dünya 17 Ekim'e kilitlendi02 Ekim 2013
Kurban Bayramı tatili kaç gün01 Ekim 2013
CHP'de Palalı kriz30 Eylül 2013
'Çılgın Türk' hayatını kaybetti28 Eylül 2013
Yeni bir ittifak doğuyor 28 Eylül 2013
Başbakan Erdoğan:Şaşıracaklar 27 Eylül 2013
Elektrikte fahiş faturaya son26 Eylül 2013
Koç'a 200 kişilik müfettiş ordusu26 Eylül 2013
CHP'de Sarıgül belirsizliği26 Eylül 2013
Ali İsmail davasında ömür boyu hapis istemi26 Eylül 2013
18 pkk'lı cezaevinden firar etti25 Eylül 2013
Başbakan Erdoğan'ın gizli programı25 Eylül 2013
Dünyaya rezil olduk!24 Eylül 2013
Hizbullah'tan kritik karar!24 Eylül 2013
MİT ve Emniyet 2. ekibin peşinde 23 Eylül 2013
ODTÜ yol planının ayrıntıları belli oldu22 Eylül 2013
'İnançlı nesil istiyoruz, tinerci değil'22 Eylül 2013
31 polise Gezi soruşturması20 Eylül 2013
Tezkere üzerindeki çalışmalar sürüyor20 Eylül 2013
İşsizlik parası artıyor18 Eylül 2013
O bakışlar 52 yıldır gözümden gitmiyor17 Eylül 2013
Türk jetleri Suriye helikopterini vurdu17 Eylül 2013
Kimyasal silah kullanıldığı rapor edildi17 Eylül 2013
Ders zili minik öğrenciler için çaldı16 Eylül 2013
Kerry, Davutoğlu'nu Paris'e davet etti16 Eylül 2013
Mursi'yi öldürecekler 14 Eylül 2013
Gezi olaylarının tek hedefi Erdoğan 14 Eylül 2013
28 Şubat'ı destekleyen medya panikte!13 Eylül 2013
Europol’den itiraf: pkk Avrupa’da palazlanıyor12 Eylül 2013
Obama Suriye için Kongre'den erteleme istedi 11 Eylül 2013
Ankara'da trafikte uyuşturucu denetimi başladı10 Eylül 2013
Alevi derneklerden 'Sözde Aleviler'e sert tepki10 Eylül 2013
Muhtaç asker ailesine ilk ödeme bugün10 Eylül 2013
Bu maçı alacağız başka yolu yok10 Eylül 2013
Fikri olana 200 bin lira 09 Eylül 2013
Alkol Yasası bugünden itibaren başlıyor09 Eylül 2013
F-16’lar ‘vur emri’yle Diyarbakır’dan uçtu09 Eylül 2013
Putin ısrarla ikna olmuyor07 Eylül 2013
ODTÜ'de gergin gece07 Eylül 2013
Gül, Türkiye'nin 100. yıl hedefini açıkladı06 Eylül 2013
Rus savaş gemileri Boğaz'dan geçti06 Eylül 2013
"28 Şubat" davasında 9 tahliye06 Eylül 2013
Cenevre'de Suriye toplantısı05 Eylül 2013
Bedeli ne olursa olsun askeri darbeyi devireceğiz05 Eylül 2013
Ankara'ya bomba gibi düşen haber05 Eylül 2013

Arşiv Arama
 
..
Foto Galeri
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Facebook Beğen
Hava Durumu
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Sohbet Odas
Bu site'de Codec Portal kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın!